Jak działamy

Nasza oferta pomocy prawnej skierowana jest do Dłużników, którzy otrzymali nakaz zapłaty z Sądu i potrzebują pomocy w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty jak i skutecznym bronieniu się w postępowaniu sądowym w sprawach o zapłatę.

Co oferujemy ?

  • profesjonalny prawnik bezpłatnie dokona analizy dokumentów nadesłanych przez Ciebie przez formularz kontaktowy
  • Po przeanalizowaniu dokumentów skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o wyniku analizy Twojej sprawy oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dotyczące sposobu prowadzenia sprawy
  • Pomożemy Ci podjąć decyzję o zaskarżeniu nakazu zapłaty
  • Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy prawnej prześlemy na Twój adres email do podpisania pełnomocnictwo oraz umowę
  • Profesjonalnie sporządzimy  sprzeciw od nakazu zapłaty, wyroku zaocznego lub odpowiedź na sprzeciw i wniesiemy go do Sądu w Twoim imieniu
  • Zapewnimy Ci  zastępstwo radcy prawnego lub adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie
  • Będziemy na bieżąco informować Cię o przebiegu Twojej sprawy
  • Radca prawny bądź adwokat będzie Cię zastępował przed Sądem aż do wydania wyroku

Jak działamy ?

Mamy świadomość, iż  odebranie pisma procesowego z Sądu np. nakazu zapłaty najczęściej powoduje strach i dezorientację, z kolei odnalezienie się w gąszczu przepisów dla przeciętnego „Kowalskiego” jest wyjątkowo trudne zaś napisanie sprzeciwu od nakazu zapłaty pod względem formalnym jak i merytorycznym niejednokrotnie nastręcza dużo trudności.
Jednak czy wiesz, że uzyskanie wsparcia prawnego i uzyskanie pomocy w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty nie  musi się wiązać z wizytą w kancelarii, czy też koniecznością zapłaty wysokiego honorarium? Są kategorie spraw (zwłaszcza w postępowaniu z firmami windykacyjnymi), które  pozwalają na dokonanie przez doświadczonego profesjonalistę szybkiej analizy, co w rezultacie często przyczynia się do pozytywnego zakończenia sprawy bez ponoszenia większych kosztów.
Otrzymanie sądowego nakazu zapłaty, wyroku zaocznego czy pozwu o zapłatę wcale nie znaczy, że musisz płacić podmiotowi który Cię pozwał.  Często się zdarza, że dług jest zawyżony, przedawniony czy też w ogóle nienależny.
Dlatego jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty z E-sądu w Lublinie lub ze zwykłego sądu- skontaktuj się z nami niezwłocznie! Jak najszybciej wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 575 855 517 a my wniesiemy w Twoim imieniu sprzeciw od nakazu zapłaty co spowoduje, iż wydany przez Sąd nakaz zapłaty utraci moc zaś Twoja sprawa będzie rozpoznawana przez Sąd w toku toczącego się postępowania sądowego, w którym to postępowaniu będzie zastępował Cię profesjonalny pełnomocnik.

Dzięki naszej pomocy możesz uchylić się od zapłaty wadliwego bądź nieudowodnionego długu oraz uniknąć egzekucji komorniczej.    
Działamy na terenie całego kraju, pracujemy zdalnie, Twoje miejsce zamieszkania nie ma dla nas większego znaczenia.
DOSTAŁEŚ NAKAZ ZAPŁATY LUB WYROK ZAOCZNY Z SĄDU?
DOWIEDZ SIĘ CZY MOŻESZ UNIKNĄĆ SPŁATY DŁUGU !