P r a w n i k  D ł u ż n i k a  jak sama jej nazwa wskazuje została utworzona z myślą o obsłudze prawnej Dłużników. Zajmujemy się udzielaniem  pomocy prawnej  głównie osobom pozwanym przez firmy windykacyjne ale także banki, chwilówki czy inne firmy finansowe.  Dłużnicy którym został doręczony nakaz zapłaty mogą liczyć na naszą pomoc.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno  ze strony branży windykacyjnej jak i antywindykacyjnej. Oznacza to, iż doskonale wiemy jak działają firmy windykacyjne oraz banki, mając tą wiedzę jesteśmy w stanie chronić jeszcze lepiej interesy dłużników a także wiemy w jaki sposób działać by anulować wadliwe, nienależne długi. Piszemy skuteczne sprzeciwy od nakazów zapłaty, doprowadzamy do oddalenia powództwa i anulowania długów naszych Klientów. Współpracujemy z radcami prawnymi, adwokatami  i osobami z rynku bankowości i finansów. W swoim dorobku doświadczenia zawodowego mamy kilka tysięcy wygranych spraw. Z uwagi na to, iż współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi jesteśmy w stanie rozpoznać Twoją sprawę szybko, bez zwłoki a co najważniejsze gwarantując bezpłatną analizę sprawy oraz udział profesjonalnego pełnomocnika podczas całego postępowania sądowego aż do wydania prawomocnego wyroku. Oferowana przez nas usługa oraz koszty Twojej reprezentacji w sądzie są naprawdę tanie. Główny zarobek osiągamy w postaci kosztów zastępstwa procesowego, które są ściągane od strony przeciwnej (firmy windykacyjnej, banku, itp.), tak też ze swojej kieszeni ponosisz naprawdę niewielkie opłaty. Sprawdź nas ! Wyślij formularz kontaktowy bądź zadzwoń!
O firmie
Obraliśmy sobie za zadanie realizację hasła TWÓJ DŁUG A NASZA GŁOWA! Naszą misją jest stworzenie firmy przywracającej równowagę pomiędzy pozycją powoda – wierzyciela, a pozwanego - dłużnika. Stoimy na stanowisku, iż długi należy spłacać, jednakże sprzeciwiamy się wykorzystywaniu dominującej pozycji banków czy firm windykacyjnych w postępowaniach z dłużnikami.  Mając wieloletnie doświadczenie zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów - Dłużników tworząc  dostępną dla wszystkich formę pomocy osobom pozwanym zarówno w elektronicznym postępowaniu upominawczym (E-sąd w Lublinie), jak i w postępowaniu przed zwykłym sądem.
P r a w n i k  D ł u ż n i k a działa na terenie całego kraju, jesteśmy do dyspozycji każdego Dłużnika, który otrzymał nakaz zapłaty z sądu i potrzebuje pomocy w sporządzeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty.
Jeśli więc toczy się wobec Ciebie postępowanie sądowe, otrzymałeś nakaz zapłaty z Sądu i szukasz  profesjonalnej pomocy w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty, nie czekaj, wypełnij niezobowiązujący bezpłatny formularz kontaktowy, dzięki któremu sprawdzimy czy w Twojej sprawie są szanse by doprowadzić do anulowania Twojego długu!


Pamiętaj losy Twoich długów  zależą od Ciebie! Brak działania nie jest Twoim sprzymierzeńcem, dlatego też nie ryzykuj i przekaż swoją sprawę profesjonalistom.

TWÓJ DŁUG A NASZA GŁOWA
P r a w n i k   D ł u ż n i k a
DOSTAŁEŚ NAKAZ ZAPŁATY LUB WYROK ZAOCZNY Z SĄDU?
DOWIEDZ SIĘ CZY MOŻESZ UNIKNĄĆ SPŁATY DŁUGU !